STMicroelectronics ESDALC6V1-5T6
Part No.:
ESDALC6V1-5T6
Manufacturer:
STMicroelectronics
Package:
6-XFDFN
Description:
TVS DIODE 3VWM 6MICRO DFN
Manufacturer:
STMicroelectronics
Package/Case:
6-XFDFN
Series:
ESDA, TRANSIL™
Product Status:
Obsolete
Unidirectional Channels:
5
Bidirectional Channels:
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
3V
Voltage - Breakdown (Min):
6.1V
Power - Peak Pulse:
25W