Microchip Technology AT25320A-10TU-2.7
Part No.:
AT25320A-10TU-2.7
Package:
8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Datasheet:
Chuangxin CloudAT25320A-10TU-2.7.pdf
Description:
IC EEPROM 32KBIT SPI 8TSSOP
Package/Case:
8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Packaging:
Tube
Memory Size:
32Kbit
Memory Organization:
4K x 8
Clock Frequency:
20 MHz
Voltage - Supply:
2.7V ~ 5.5V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)