AP17-1-50-153.pdf
AP17-1-50-153.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AP17-1-50-153.
| Image |  |
| Series | AP | AP | AP | AP | AP |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 15A | 15A | 15A | 15A | 15A |
| Voltage Rating - AC | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V | 240 V |
| Voltage Rating - DC | 50 V | 50 V | 50 V | 50 V | 50 V |