Conesys AE775L24-19PY
Part No.:
AE775L24-19PY
Datasheet:
Chuangxin CloudAE775L24-19PY.pdf
Description:
CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Orientation:
Y
Current Rating (Amps):
23A
Voltage Rating:
1000VDC