Conesys AE774W24-19SY
Part No.:
AE774W24-19SY
Datasheet:
Chuangxin CloudAE774W24-19SY.pdf
Description:
CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP
Number of Positions:
19
Shell Size - Insert:
24-19
Orientation:
Y
Current Rating (Amps):
23A
Voltage Rating:
1000VDC