Conesys AE774W24-19PX
Part No.:
AE774W24-19PX
Datasheet:
Chuangxin CloudAE774W24-19PX.pdf
Description:
CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Orientation:
X
Current Rating (Amps):
23A
Voltage Rating:
1000VDC