Panasonic Electronic Components EXB-U28123JX
Part No.:
EXB-U28123JX
Datasheet:
Chuangxin CloudEXB-U28123JX.pdf
Description:
RES ARRAY 4 RES 12K OHM 0804
Resistance (Ohms):
12k
Tolerance:
±5%
Power Per Element:
63mW
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max):
0.018" (0.45mm)