Panasonic Electronic Components EXB-U24394JX
Part No.:
EXB-U24394JX
Package:
0404 (1010 Metric), Convex
Datasheet:
Chuangxin CloudEXB-U24394JX.pdf
Description:
RES ARRAY 4 RES 390K OHM 0404
Series:
EXB-U24
Package/Case:
0404 (1010 Metric), Convex
Resistance (Ohms):
390k
Tolerance:
±5%
Number of Resistors:
2
Power Per Element:
63mW
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package:
0404
Size / Dimension:
0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max):
0.018" (0.45mm)