EDAC Inc. 630W21W1640-1NA
Part No.:
630W21W1640-1NA
Datasheet:
Chuangxin Cloud630W21W1640-1NA.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Number of Positions:
21 (20 + 1 Power)
Shell Size, Connector Layout:
3 (DB, B) - 21W1
Current Rating (Amps):
5A, 10A