EDAC Inc. 630-43W2650-1TA
Part No.:
630-43W2650-1TA
Datasheet:
Chuangxin Cloud630-43W2650-1TA.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER
Flange Feature:
Board Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 10A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)