EDAC Inc. 630-43W2640-7TA
Part No.:
630-43W2640-7TA
Datasheet:
Chuangxin Cloud630-43W2640-7TA.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER
Number of Positions:
43 (41 + 2 Coax)
Contact Type:
Coax and Signal
Flange Feature:
Board Side (M3)
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)