EDAC Inc. 630-27W2640-2NB
Part No.:
630-27W2640-2NB
Datasheet:
Chuangxin Cloud630-27W2640-2NB.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 20A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)