EDAC Inc. 630-25W3650-2N2
Part No.:
630-25W3650-2N2
Datasheet:
Chuangxin Cloud630-25W3650-2N2.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Flange Feature:
Housing/Shell (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 20A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)