EDAC Inc. 630-24W7650-3TD
Part No.:
630-24W7650-3TD
Datasheet:
Chuangxin Cloud630-24W7650-3TD.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 30A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)