EDAC Inc. 630-24W7650-2T4
Part No.:
630-24W7650-2T4
Datasheet:
Chuangxin Cloud630-24W7650-2T4.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Flange Feature:
Housing/Shell (4-40)
Current Rating (Amps):
5A, 20A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)