EDAC Inc. 630-24W7640-7TB
Part No.:
630-24W7640-7TB
Datasheet:
Chuangxin Cloud630-24W7640-7TB.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Number of Positions:
24 (17 + 7 Coax)
Contact Type:
Coax and Signal
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)