EDAC Inc. 630-24W7640-7T2
Part No.:
630-24W7640-7T2
Datasheet:
Chuangxin Cloud630-24W7640-7T2.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Number of Positions:
24 (17 + 7 Coax)
Contact Type:
Coax and Signal
Flange Feature:
Housing/Shell (4-40)
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)