EDAC Inc. 630-21W4640-4NE
Part No.:
630-21W4640-4NE
Datasheet:
Chuangxin Cloud630-21W4640-4NE.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)