EDAC Inc. 630-13W6650-1N4
Part No.:
630-13W6650-1N4
Datasheet:
Chuangxin Cloud630-13W6650-1N4.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Current Rating (Amps):
5A, 10A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)