EDAC Inc. 629-47W1650-1TE
Part No.:
629-47W1650-1TE
Datasheet:
Chuangxin Cloud629-47W1650-1TE.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 10A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)