EDAC Inc. 629-47W1650-1TB
Part No.:
629-47W1650-1TB
Datasheet:
Chuangxin Cloud629-47W1650-1TB.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 10A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)