EDAC Inc. 629-43W2650-2TE
Part No.:
629-43W2650-2TE
Datasheet:
Chuangxin Cloud629-43W2650-2TE.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 43POS R/A SOLDER
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 20A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)