EDAC Inc. 629-36W4650-4TD
Part No.:
629-36W4650-4TD
Datasheet:
Chuangxin Cloud629-36W4650-4TD.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Flange Feature:
Mating Side (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)