EDAC Inc. 629-25W3640-4NB
Part No.:
629-25W3640-4NB
Datasheet:
Chuangxin Cloud629-25W3640-4NB.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 40A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)