EDAC Inc. 629-21W4650-1N1
Part No.:
629-21W4650-1N1
Datasheet:
Chuangxin Cloud629-21W4650-1N1.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Flange Feature:
Housing/Shell (Unthreaded)
Current Rating (Amps):
5A, 10A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)