EDAC Inc. 629-21W4640-3NB
Part No.:
629-21W4640-3NB
Datasheet:
Chuangxin Cloud629-21W4640-3NB.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Flange Feature:
Housing/Shell (M3)
Current Rating (Amps):
5A, 30A
Backset Spacing:
0.370" (9.40mm)