Micro Commercial Co 5.0SMLJ15CAHE3-TP
Part No.:
5.0SMLJ15CAHE3-TP
Datasheet:
Chuangxin Cloud5.0SMLJ15CAHE3-TP.pdf
Description:
Interface
Packaging:
Bulk
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
15V
Voltage - Breakdown (Min):
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
24.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
205A
Power - Peak Pulse:
5000W (5kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)