Delevan 4302R-153J
Part No.:
4302R-153J
Datasheet:
Chuangxin Cloud4302R-153J.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 125MA 9 OHM SMD
Inductance:
15 µH
Tolerance:
±5%
Current Rating (Amps):
125 mA
DC Resistance (DCR):
9Ohm Max
Q @ Freq:
20 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant:
14MHz
Ratings:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
2.5 MHz
Size / Dimension:
0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Height - Seated (Max):
0.095" (2.41mm)
Datasheet:
Chuangxin Cloud4302R-153J.pdf
1. How to order 4302R-153J on Chuangxin Cloud?
3. Are the 4302R-153J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 4302R-153J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 4302R-153J.
7.How to contact us to get technical supports, such as 4302R-153J pin diagram, 4302R-153J datasheet?
Inductance 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Current Rating (Amps) 125 mA 125 mA 125 mA 125 mA 125 mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DC Resistance (DCR) 9Ohm Max 9Ohm Max 9Ohm Max 9Ohm Max 9Ohm Max
Q @ Freq 20 @ 2.5MHz 20 @ 2.5MHz 20 @ 2.5MHz 20 @ 2.5MHz 20 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant 14MHz 14MHz 14MHz 14MHz 14MHz
Ratings - - - - -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm)