Delevan 4302-681J
Part No.:
4302-681J
Datasheet:
Chuangxin Cloud4302-681J.pdf
Description:
FIXED IND 680NH 685MA 320MOHM SM
Inductance:
680 nH
Tolerance:
±5%
Current Rating (Amps):
685 mA
DC Resistance (DCR):
320mOhm Max
Q @ Freq:
40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant:
105MHz
Ratings:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
25 MHz
Size / Dimension:
0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Height - Seated (Max):
0.095" (2.41mm)
Datasheet:
Chuangxin Cloud4302-681J.pdf
1. How to order 4302-681J on Chuangxin Cloud?
3. Are the 4302-681J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 4302-681J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 4302-681J.
7.How to contact us to get technical supports, such as 4302-681J pin diagram, 4302-681J datasheet?
Inductance 680 nH 680 nH 680 nH 680 nH 680 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Current Rating (Amps) 685 mA 685 mA 685 mA 685 mA 685 mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DC Resistance (DCR) 320mOhm Max 320mOhm Max 320mOhm Max 320mOhm Max 320mOhm Max
Q @ Freq 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant 105MHz 105MHz 105MHz 105MHz 105MHz
Ratings - - - - -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm)