Delevan 4302-223J
Part No.:
4302-223J
Manufacturer:
Delevan
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
Chuangxin Cloud4302-223J.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 110MA 12 OHM SMD
Manufacturer:
Delevan
Series:
4302
Package/Case:
2-SMD
Type:
Material - Core:
Iron Powder
Inductance:
22 µH
Tolerance:
±5%
Current Rating (Amps):
110 mA
Current - Saturation (Isat):
Shielding:
Unshielded
DC Resistance (DCR):
12Ohm Max
Q @ Freq:
20 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant:
11MHz
Ratings:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
2.5 MHz
Features:
Size / Dimension:
0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Height - Seated (Max):
0.095" (2.41mm)
Datasheet:
Chuangxin Cloud4302-223J.pdf
1. How to order 4302-223J on Chuangxin Cloud?
3. Are the 4302-223J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 4302-223J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 4302-223J.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 4302-223J pin diagram, 4302-223J datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 4302R-102K 4302R-103K 4302R-121K 4302R-122K 4302R-123K
Part Number 4302R-102K 4302R-103K 4302R-121K 4302R-122K 4302R-123K
Manufacturer Delevan Delevan Delevan Delevan Delevan
Series 4302 4302 4302 4302 4302
Package/Case 2-SMD 2-SMD 2-SMD 2-SMD 2-SMD
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material - Core Iron Powder Iron Powder Iron Powder Iron Powder Iron Powder
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Current Rating (Amps) 110 mA 110 mA 110 mA 110 mA 110 mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DC Resistance (DCR) 12Ohm Max 12Ohm Max 12Ohm Max 12Ohm Max 12Ohm Max
Q @ Freq 20 @ 2.5MHz 20 @ 2.5MHz 20 @ 2.5MHz 20 @ 2.5MHz 20 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant 11MHz 11MHz 11MHz 11MHz 11MHz
Ratings - - - - -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz
Features - - - - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm)