Delevan 4302-121J
Part No.:
4302-121J
Datasheet:
Chuangxin Cloud4302-121J.pdf
Description:
FIXED IND 120NH 1.075A 130 MOHM
Inductance:
120 nH
Tolerance:
±5%
Current Rating (Amps):
1.075 A
DC Resistance (DCR):
130mOhm Max
Q @ Freq:
40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant:
400MHz
Ratings:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:
25 MHz
Size / Dimension:
0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Height - Seated (Max):
0.095" (2.41mm)
Datasheet:
Chuangxin Cloud4302-121J.pdf
1. How to order 4302-121J on Chuangxin Cloud?
3. Are the 4302-121J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 4302-121J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 4302-121J.
7.How to contact us to get technical supports, such as 4302-121J pin diagram, 4302-121J datasheet?
Inductance 120 nH 120 nH 120 nH 120 nH 120 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Current Rating (Amps) 1.075 A 1.075 A 1.075 A 1.075 A 1.075 A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DC Resistance (DCR) 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max
Q @ Freq 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant 400MHz 400MHz 400MHz 400MHz 400MHz
Ratings - - - - -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm) 0.095" (2.41mm)