Mercury Electronics Ind. Co. Ltd 25QHTF32-16.552-PD
Part No.:
25QHTF32-16.552-PD
Datasheet:
Chuangxin Cloud25QHTF32-16.552-PD.pdf
Description:
16.552 MHz XO 2.5V 3.2X2.5 MM PD
Frequency:
16.552 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
35mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)