Mercury Electronics Ind. Co. Ltd 25QHM572C2.0-125.000
Part No.:
25QHM572C2.0-125.000
Datasheet:
Chuangxin Cloud25QHM572C2.0-125.000.pdf
Description:
XTAL OSC SSXO 125.0000MHZ CMOS
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
±2.00%, Center Spread
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)