Mercury Electronics Ind. Co. Ltd 18QHTF57-26.100-PD
Part No.:
18QHTF57-26.100-PD
Datasheet:
Chuangxin Cloud18QHTF57-26.100-PD.pdf
Description:
26.1 MHz XO 1.8V 7.0X5.0 MM PD
Series:
18QHTF57
Frequency:
26.1 MHz
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)