Mercury Electronics Ind. Co. Ltd 18QHTF32-67.108865-PD
Part No.:
18QHTF32-67.108865-PD
Datasheet:
Chuangxin Cloud18QHTF32-67.108865-PD.pdf
Description:
67.108865 M XO 1.8V 3.2X2.5MM PD
Series:
18QHTF32
Frequency:
67.108865 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
1.8V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
30mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)