Remington Industries 1.5X1.5X.25ANG6061T6511-2
Part No.:
1.5X1.5X.25ANG6061T6511-2
Datasheet:
Chuangxin Cloud1.5X1.5X.25ANG6061T6511-2.pdf
Specifications:
2.000" L x 1.500" W x 1.500" H (50.80mm x 38.10mm x 38.10mm)
Datasheet:
1. How to order 1.5X1.5X.25ANG6061T6511-2 on Chuangxin Cloud?
3. Are the 1.5X1.5X.25ANG6061T6511-2 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1.5X1.5X.25ANG6061T6511-2?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series - - - - -
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Product Status Active Active Active Active Active
Type Aluminum Angle Aluminum Angle Aluminum Angle Aluminum Angle Aluminum Angle
Specifications 2.000" L x 1.500" W x 1.500" H (50.80mm x 38.10mm x 38.10mm) 2.000" L x 1.500" W x 1.500" H (50.80mm x 38.10mm x 38.10mm) 2.000" L x 1.500" W x 1.500" H (50.80mm x 38.10mm x 38.10mm) 2.000" L x 1.500" W x 1.500" H (50.80mm x 38.10mm x 38.10mm) 2.000" L x 1.500" W x 1.500" H (50.80mm x 38.10mm x 38.10mm)