Remington Industries 1.5X1.5X.25ANG6061T6511-1
Part No.:
1.5X1.5X.25ANG6061T6511-1
Datasheet:
Chuangxin Cloud1.5X1.5X.25ANG6061T6511-1.pdf
Specifications:
1.000" L x 1.500" W x 1.500" H (25.40mm x 38.10mm x 38.10mm)