Remington Industries 1.5X1.5X.125ANG6061T6511-2
Part No.:
1.5X1.5X.125ANG6061T6511-2
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin Cloud1.5X1.5X.125ANG6061T6511-2.pdf
Description:
1-1/2" X 1-1/2" ALUMINUM ANGLE 6
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Aluminum Angle
Specifications:
2.000" L x 1.500" W x 1.500" H (50.80mm x 38.10mm x 38.10mm)