Remington Industries 1.25RD6061T6511-2
Part No.:
1.25RD6061T6511-2
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin Cloud1.25RD6061T6511-2.pdf
Description:
1.25RD6061T6511-2 1-1/4" DIAMETE
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
1.250" Dia x 2.000" L (31.75mm x 50.80mm)