Remington Industries 1.25RD304SS-1
Part No.:
1.25RD304SS-1
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin Cloud1.25RD304SS-1.pdf
Description:
1-1/4" DIAMETER, 304 STAINLESS S
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Type:
Stainless Round Rod
Specifications:
1.250" Dia x 1.000" L (31.75mm x 25.40mm)