Remington Industries 1.125RD6061T6511-1
Part No.:
1.125RD6061T6511-1
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin Cloud1.125RD6061T6511-1.pdf
Description:
1.125RD6061T6511-1 1-1/8" DIAMET
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Type:
Aluminum Round Rod
Specifications:
1.125" Dia x 1.000" L (28.58mm x 25.40mm)