Remington Industries 1.0X2.5FLT6061T6511-2
Part No.:
1.0X2.5FLT6061T6511-2
Datasheet:
Chuangxin Cloud1.0X2.5FLT6061T6511-2.pdf
Description:
1.0X2.5FLT6061T6511-2 1" X 2-1/2
Specifications:
2.000" L x 2.500" W x 1.000" H (50.80mm x 63.50mm x 25.40mm)