Remington Industries 1.0X2.5FLT6061T6511-1
Part No.:
1.0X2.5FLT6061T6511-1
Datasheet:
Chuangxin Cloud1.0X2.5FLT6061T6511-1.pdf
Description:
1.0X2.5FLT6061T6511-1 1" X 2-1/2
Specifications:
1.000" L x 2.500" W x 1.000" H (25.40mm x 63.50mm x 25.40mm)