Remington Industries 1.0X1.5FLT6061T6511-1
Part No.:
1.0X1.5FLT6061T6511-1
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin Cloud1.0X1.5FLT6061T6511-1.pdf
Description:
1.0X1.5FLT6061T6511-1 1" X 1-1/2
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
1.000" L x 1.500" W x 1.000" H (25.40mm x 38.10mm x 25.40mm)