Amphenol ICC (FCI) 10143740-014LF
Part No.:
10143740-014LF
Datasheet:
Chuangxin Cloud10143740-014LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 14POS 1.27MM
Series:
Minitek MicroSpace™ 1.27mm
Number of Positions:
14
Pitch:
0.050" (1.27mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 130°C