Amphenol ICC (FCI) 10143734-013LF
Part No.:
10143734-013LF
Datasheet:
Chuangxin Cloud10143734-013LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 13POS 1.27MM
Series:
Minitek MicroSpace™ 1.27mm
Number of Positions:
13
Pitch:
0.050" (1.27mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 130°C