Amphenol ICC (FCI) 10118940-030LF
Part No.:
10118940-030LF
Datasheet:
Chuangxin Cloud10118940-030LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 30POS 2.00MM
Series:
Minitek® 2.00mm
Packaging:
Bag
Number of Positions:
30
Pitch:
0.079" (2.00mm)
Row Spacing:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C