Amphenol ICC (FCI) 10118940-022LF
Part No.:
10118940-022LF
Datasheet:
Chuangxin Cloud10118940-022LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 22POS 2.00MM
Series:
Minitek® 2.00mm
Packaging:
Bulk
Number of Positions:
22
Pitch:
0.079" (2.00mm)
Row Spacing:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C