Remington Industries 0.75X3.0FLT6061T6511-2
Part No.:
0.75X3.0FLT6061T6511-2
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.75X3.0FLT6061T6511-2.pdf
Description:
0.75X3.0FLT6061T6511-2 3/4" X 3"
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
2.000" L x 3.000" W x 0.750" H (50.80mm x 76.20mm x 19.05mm)