Remington Industries 0.75X2.0FLT6061T6511-4
Part No.:
0.75X2.0FLT6061T6511-4
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin Cloud0.75X2.0FLT6061T6511-4.pdf
Description:
0.75X2.0FLT6061T6511-4 3/4" X 2"
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Aluminum Flat Bar
Specifications:
4.000" L x 2.000" W x 0.750" H (101.60mm x 50.80mm x 19.05mm)